در این طبقه درس‌های مربوط به روش‌های اجزاء محدود موجود می‌باشد.

هدف از برگزاری اين دوره آشنايی كلی با روش‌های اجزاء محدود و کاربرد آن در مسائل مربوط به سد سازی و سازه‌های وابسته آن می‌باشد.  این دوره در دو بخش تئوری و عملی برگزار می‌گردد. همچنین کاربرد روش اجزای محدود به کمک نرم‌افزار ABAQUS با نگاهي به مسائل مدل‌سازی در زمينه‌های مرتبط با سد سازی آموزش داده می‌شود. طول مدت اين دوره 24 ساعت در نظر گرفته شده است كه رئوس مطالب در ذيل آورده شده است.

این دوره با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار خواهد شد برای شرکت کنندگانی که این دوره را با موفقیت به پایان برساند، گواهینامه صادر خواهد شد.

لازم به ذکر اینکه این دوره آموزشی به صورت الکترونیکی و برخط از طریق سرور‌های اختصاصی سایت تخته سیاه (takhteh-siah.ir)  برگزار می‌گردد.

برای اطلاع از شرایط دوره و نحوه ثبت نام، به تارنمای مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (stt.kntu.ac.ir) مراجعه شود.
فایل معرفی دوره را از «اینجا» دریافت نمائید.

اولین دوره در پائیز سال 1399 برگزار شد. نتایج نظرسنجی انجام گرفته از شرکت‌کنندگان به شرح زیر است.

برخی از نظرات:
  • تسلط به دانش و اخلاق مداری مدرس بی نظیر بود.
  • تسلط بالای استاد در بیان مطالب سنگین به زبان ساده و قابل فهم برای دانشجویان ستودنی است. کلاس به هیچ عنوان خسته کننده نبود. بنده بیشتر از مطالب تئوری توام با نرم افزار استفاده شایانی کردم.
  • تشکر بابت کلاس بسیار پربارتان، بسیار بهره بردیم. از این بعد هر دوره ای که برگزار کنید و مطلع بشم حتما شرکت خواهم کرد.
برای اطلاع از برگزاری دوره‌های آتی از طریق آدرس ایمیل info@takhteh-siah.ir در ارتباط باشید.